Kontakt, zapytanie ofertowe, Styronet

Kontakt

Dane kontaktowe, adres, dojazd oraz formularz zapytania ofertowego Hurtowni Styropianu.

Dane kontaktowe

STYRONET
Hurtownia Styropianu i Styroduru XPS
ul. Chemików 1
Budynek H39
(ul. Unii Europejskiej 39)
Oświęcim, 32-600
Małopolska, Polska

Prosimy o umawianie terminu spotkania w celu osobistego przygotowania oferty i/lub zamówienia materiału w biurze. Biuro stacjonarne w Oświęcimiu przy ul. Chemików 1 czynne dla Klientów od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-15:00, kontakt telefoniczny oraz email do godz. 17-tej.

Telefon/Email: pon.-pt. 9-17
Telefon (33) 330 50 23
Email

W trosce o wysoką jakość obsługi Klienta prosimy o kontakt telefoniczny TYLKO na podstawie wcześniej przygotowanej przez Nasze biuro oferty handlowej (zapytanie o ofertę).

NIP 5492248428
REGON 122829793


Bank Pekao SA
30 1240 4155 1111 0010 5080 9975

Formularz kontaktowy (zapytanie o ofertę)

W trosce o wysoką jakość obsługi Klienta zastrzegamy sobie prawo wysyłania ofert tylko wiarygodnym Klientom. Zapytania niekompletne lub niezgodne z Naszą ofertą obsługiwane są w dłuższym czasie lub są odrzucane. Po otrzymaniu wiadomości i wstępnej weryfikacji wyślemy na podany adres EMAIL szczegółową ofertę na materiał. Oferta jest ważna tylko do odwołania i jest uzależniona od zmian cenników u producentów! Zapraszamy do wysłania kompletnego i wiarygodnego zapytania o ofertę!Prosimy o podanie (w miarę możliwości) szczegółowych informacji dotyczących zapotrzebowania na materiał:

  • preferowany producent styropianu EPS lub polistyrenu ekstrudowanego XPS,
  • rodzaj styropianu (np. przeznaczenie materiału, współczynnik przenikania ciepła LAMBDA),
  • powierzchnia styropianu w metrach kwadratowych (m2),
  • grubość styropianu w centymetrach (cm).
  • czy macie Państwo możliwość zapewnienia wjazdu na budowę dla samochodu ciężarowego wielkogabarytowego bez przyczepy? Wymiary samochodu bez przyczepy to ok. długość: 10 m, szerokość: 2,65 m, wysokość: 4,10 m. Jeżeli macie Państwo możliwość zapewnienia wjazdu dla samochodu ciężarowego z przyczepą (zestaw) prosimy o informację.Styronet - Biuro handlowe Styronet - Biuro handlowe Styronet - Transport Austrotherm - Magazyn

STYRONET Hurtownia Styropianu i Styroduru XPS w Oświęcimiu

Zapraszamy firmy wykonawcze, oraz klientów indywidualnych do odwiedzenia biura handlowego naszej hurtowni styropianu i styroduru XPS w Oświęcimu przy ul. Chemików 1, Budynek H39 (najlepszy dojazd od ul. Unii Europejskiej nr 39).
Biuro i magazyn zlokalizowane są w bliskiej odległości zakładów produkcyjnych producentów styropianu i styroduru XPS Austrotherm (ok. 200 metrów), Synthos XPS (ok. 500 metrów), Styropmin / IZOBAU (ok. 500 metrów) oraz Genderka (ok. 500 metrów). Fabryka producenta Swisspor w Chrzanowie zlokalizowana jest ok. 15 km od Naszej siedziby firmy.