Zamówienie Styronet

O firmie

Hurtownia Styropianu i Styroduru XPS Styronet - systemy ociepleń najwyższej jakości

Dlaczego warto robić zakupy właśnie u Nas?

  • specjalizujemy się w sprzedaży styropianu, styroduru i elementów systemu ociepleń - udzielamy porad technicznych naszym klientom przed zakupem,
  • dokładamy wszelkich starań by materiał dostarczany naszym klientom był najwyższej jakości i w jak najlepszym stanie technicznym - bez uszkodzeń,
  • gwarantujemy rzetelność w rozliczeniach finansowych i bezpieczeństwo transakcji - naszą rzetelność możecie Państwo potwierdzić u producentów,
  • dokładamy starań by realizacja zamówienia odbywała się sprawnie i szybko,
  • zapewniamy szybką reakcję w razie wystąpienia problemów z zamówieniem.

Rzetelny Dystrybutor Styropianu i Styroduru XPS

Jesteśmy rzetelnym i uczciwym dystrybutorem styropianu i styroduru XPS, którego celem jest sprzedaż materiałów bardzo dobrej jakości oraz budowanie zaufania klientów. Materiały zakupione w Naszej firmie są produktami najwyższej jakości (klasy Premium) oraz spełniają wszystkie obowiązujące normy budowlane.

Program OPINEO "Słucham Swoich Klientów"

Program OPINEO Słucham Swoich KlientówCelem programu jest ochrona kupujących oraz możliwość wystawienia opinii przez Klientów po zakończeniu transakcji. Opinie o Naszej firmie dostępne są na stronie Opineo.pl

Świadectwo wiarygodności i rzetelności płatniczej Rzetelna Firma

Rzetelna Firma Hurtownia Styropianu Styronet to wiarygodna i uczciwa firma, uczestniczymy w programie Rzetelna Firma prowadzonym przy współpracy z Krajowym Rejestrem Długów gdzie możecie Państwo sprawdzić nasz Certyfikat Rzetelności. Certyfikat Rzetelności to świadectwo wiarygodności, transparentności i rzetelności płatniczej Naszej firmy.

Profesjonalizm i gwarancja bezpieczeństwa transakcji w Styronet

STYRONET Hurtownia Styropianu i XPS - Profesjonalny Sprzedawca Oferteo.plW trosce o wysoki standard obsługi Naszych Klientów uczestniczymy w programach oceny sprzedawców, m.in. na potralu Oferteo.pl gdzie możecie sprawdzić Państwo opinie na temat zrealizowanych zamówień oraz wystawić nam komentarz po dokonaniu transakcji. Gwarantujemy bezpieczeństwo i monitorowanie zamówień na każdym ich etapie!

Hurtownia Styropianu STYRONET

Jesteśmy dystrybutorem materiałów budowlanych prowadzącym sprzedaż detaliczną i hurtową. Specjalizujemy się w sprzedaży styropianu EPS, polistyrenu ekstrudowanego XPS tzw. styroduru - oraz systemów ociepleń głównie na terenie Polski południowej i centralnej m.in.: Małopolska - Andrychów, Wadowice, Kraków, Chrzanów; Śląsk - Tychy, Katowice, Bielsko-Biała i Żywiec. Styronet to rodzinna firma posiadająca doświadczenie w branży chemicznej od ponad dwudziestu lat.

Bezpośrednia współpraca z producentami styropianu i XPS

Austrotherm OświęcimDzięki bezpośredniej współpracy z producentami styropianu EPS i styroduru XPS oraz bezpośredniemu sąsiedztwu naszego biura i magazynu z zakładami produkcyjnymi firm Austrotherm, Styropmin i Synthos oraz bliskiej odległości do fabryki producenta Swisspor w Chrzanowie, jesteśmy w stanie zapewnić Państwu produkty najwyższej jakości w atrakcyjnej cenie.Swisspor Transport Bezpośrednia współpraca z producentami pozwala nam również zapewnić bezpłatny transport (w ramach tzw. minimum logistycznego). Zaufało nam już tysiące klientów indywidualnych, firmy wykonawcze oraz inwestorzy budowlani z całej Polski. Zapraszamy do współpracy i zakupów w Naszej Hurtowni.

Opinie klientów Styronet z serwisów Oferteo.pl i Opineo.pl


Jedyna hurtownia, która zgodziła się przyjąć moje zamówienie na 21m3, w dodatku realizacja trwała 3 dni, za co duży plus ode mnie.
Pan Daniel, Lędziny.

Wspaniała obsługa na bardzo wysokim poziomie, szybko i bezproblemowo. Zakupiony towar od najlepszych producentów. Pani Bożenka jest świetnym koordynatorem logistycznym, jednym słowem 10 punktów za wszystko. Mam zamiar skorzystać już niedługo znowu z usług hurtowni. Rzetelna firma!
Pani Katarzyna, Buczkowice.

Zamówienie na XPS zrealizowane przed czasem, miało być ok. 7 dni, a w rzeczywistości 4! Bardzo dobra komunikacja, każdy etap zamówienia potwierdzony telefonicznie z wyprzedzeniem. Mogę z czystym sumieniem gorąco polecić.
Pan Paweł, Katowice.

Zakupiłem prawie 10 m3 styropianu. Transport w rozsądnej cenie, bardzo miły kontakt, wzorowa współpraca.
Pan Mariusz, Marklowice.