Chemia budowlana

Chemia budowlana Termo Organika

System ociepleń Termo Organika

W wyniku wieloletnich prac i doświadczeń w laboratoriach Termo Organiki, na podstawie setek badań i analiz różnych materiałów i surowców wchodzących w skład produktów Kompletnych Systemów Ociepleń, opracowany został ich idealny zestaw: renomowany, posiadający wieloletnią gwarancję kompletny SYSTEM OCIEPLEŃ. Kleje do styropianu i zatapiania siatki, grunty podtynkowe, siatki podtynkowe oraz tynki silikonowe, akrylowe i inne.

Kompletny system ociepleń cena

W przypadku kompletnego systemu ociepleń cena jest uzależniona od jego składowych. Możliwe są różne warianty zamówienia np. inny będzie dla styropianu grafitowego, inny dla zamówień z różnymi rodzajami tynku. System ociepleń Termo Organika gwarantuje najwyższą jakość w przystępnej cenie. Najtaniej wychodzi system z białym styropianem i tynkiem akrylowym, drożej jest system oparty na styropianie grafitowym z tynkiem silikonowym. Wybór jak zwykle należy do Klienta.

Dlaczego warto wybrać system ociepleń Termo Organika

Termo Organika od lat posiada pozytywne opinie ekspertów oraz Rekomendacje Techniczne  i Jakości ITB. Jako pierwsza otrzymała Deklarację środowiskową i znak “EKO-ITB – przyjazny wyrób”. Ponadto od lat otrzymuje nagrody w kategorii Budowlanej Marki Roku, a także liczne konsumenckie wyróżnienia.

Termo Organika ma w swojej ofercie produkty do wszystkich rodzajów budynków, również tych energooszczędnych i pasywnych. Dodatkowo opracowała Kompletny System Ociepleń, dzięki temu wszystkie elementy idealnie do siebie pasują.

Chemia budowlana Swisspor

Swisspor BITERM

Firma Swisspor jest producentem styropapy sprzedawanym pod nazwą handlową BITERM.

Przez dach ucieka najwięcej ciepła (ok. 30%) dlatego ważne jest by dokładnie zaizolować dach. Styropapa jest bardzo dobrym rozwiązaniem dla izolacji dachu. Dzięki odpowiedniemu dobraniu płyt BITERM można cieszyć się przyjemnym ciepłem – zimą oraz chłodem – latem. Płyty BITERM występują w różnych wariantach koloru (biały i grafitowy) oraz twardości np. EPS 80 i EPS 100.

System Swisspor BITERM i PRIMER

Chemia budowlana firmy Swisspor przeznaczona jako grunt pod papy BIKUTOP oraz do klejenia styropapy BITERM i styropianów na dach do różnych podłoży.