Cennik styropianu EPS, styropapy, styroduru XPS, chemii budowlanej i papy

main_baner_cennik

Aktualny cennik styropianu EPS i styroduru XPS - Grudzień 2023

Cennik producenta SWISSPORCennik aktualny od 24.11.2023 – do odwołania przez producenta 
Cennik producenta AUSTROTHERMCennik aktualny od 05.12.2023 – do odwołania przez producenta
Cennik producenta TERMO ORGANIKACennik aktualny od 06.12.2023 – do odwołania przez producenta
Cennik producenta STYROPMINCennik aktualny od 04.12.2023 – do odwołania przez producenta
Cennik producenta SYNTHOSCennik aktualny od 06.12.2023 – do odwołania przez producenta

Wyświetlanie 1–21 z 108 wyników

Cennik styropianu EPS

Ceny brutto zawierają podatek VAT 23%. Cena styropianu w większości podana jest w jednostce za standardową paczkę (dla większości grubości styropianu to jednostka 0,3 m3). Ceny styropianu podane zostały również na stronie poświęconej produktowi – metr kwadratowy | m2 dla najczęściej występujących grubości oraz w kubikach – metr sześcienny | m3. Jeżeli cena styropianu EPS nie została podana prosimy o zapytanie ofertowe poprzez formularz WWW. Prezentowane w ofercie ceny styropianu pełnią rolę jedynie informacji handlowej w myśl prawa Kodeksu Cywilnego.

Cennik styroduru XPS

Cena polistyrenu XPS styrodur – ze względu na cennik producentów w walucie EURO oraz wahający się nieustannie kurs tej waluty względem złotówki, prosimy składać zapytania w sprawie ceny poprzez formularz WWW.

Koszt transportu

Podane ceny nie zawierają kosztu dostawy, który jest ustalany indywidualnie – nie dotyczy to większości zamówień powyżej tzw. minimum logistycznego gdzie dostawa jest gratis! Koszt płatnego transportu i dowóz we wskazane przez klienta miejsce ustalane są indywidualnie w zależności od odległości i ilości zamawianego materiału.

Odbiór osobisty

Możliwy jest również odbiór osobisty zamówionego towaru w naszym magazynie i transport własny po wcześniejszej rezerwacji.

promocja_termo-organika